Bent Whiskey heeft in vier Formule 2-weekenden tot nu toe acht punten verzameld, goed voor de zestiende plek in het klassement. De Nederlandse coureur debuteert dit seizoen in de nieuwe klasse en er zijn nog veel meer terreinen.
“Dit wordt mijn beste plan voor de toekomst,“ zegt Viscal Motorsport.com Op de vraag of een nieuwe Formule 2-verbintenis het doel voor 2022 is. Er moet echter veel gebeuren, inclusief de financiering ervan. Hoe dan ook, een F2-stoel kost 1,5 miljoen per jaar.
Kijkt naar Viscal-opties
Viscal weet dat volgend jaar nog beter moet als hij de komende jaren aan de top van de autosport wil staan. “Uiteindelijk weeg je alle opties af en weet je: als je een tweede seizoen in de Formule 2 rijdt, moet je er echt zijn en strijden om het kampioenschap. Zo makkelijk is het.”
Het hoofddoel is om de Formule 1 te halen, maar IndyCar is een optie. Hij zou dan in de voetsporen treden van landgenoot Rinus ‘VK’ von Kalmtout. “Ik heb hier nog niet over nagedacht, maar eigenlijk ben ik altijd al een fan van Indigo geweest. Die raceklasse ligt me heel nauw aan het hart. Momenteel zijn we alle opties aan het bekijken voor volgend jaar. Misschien is verhuizen naar de Verenigde Staten een optie, en nogmaals, ik vind de raceklasse fantastisch, dus wie weet…”
More Stories
Nederlandse Royals geconfronteerd met protest tijdens Caribbean Tour, zoals Kate en William
Het in Nederland gevestigde PowerField trekt € 500 miljoen naar zich toe om energiesystemen te ontwikkelen en te beheren voor een duurzame wereld
Nederlandse chipfirma ASM investeert US $ 100 mln in S. Korea voor uitbreiding van faciliteiten