Los Cruz – Dutch Brothers Coffee is donderdag geopend in Los Cruz voor een uitzonderlijke sociale uitkering.
Na enkele maanden wachten, opende de in Oregon gevestigde koffieketen donderdag om 5.00 uur officieel haar drive-through-rijstroken vanuit het Patan Memorial East. De eerste klant, Tim, begon naar verluidt om 15.30 uur te wachten. Hij werd vergezeld door 16 anderen voordat hij het bordje ‘gesloten’ omdraaide voordat de winkel openging.
Verder:Binnenkijken: Dutch Brothers Coffee opent deze week in Las Cruz
Operator Lindsay Bianco zei dat de rijen de hele ochtend in een gestaag tempo doorgingen terwijl het personeel auto’s verplaatste. Medewerkers deelden iPods uit, namen bestellingen op, deelden stickers uit, spraken met klanten en serveerden drankjes binnen 10 tot 15 minuten.
“Het eerste uur was erg rustig, en toen hadden we ineens zoiets van: ‘Oh mijn God, iedereen is hier!’ De regels groeiden zodra het woord van het begin kwam.
Bianco stelde voor dat klanten profiteren van korte en niet-bestaande rijen in hun loopvenster.
Sidney Williams zei dat hij naar Albuquerque en de Dutch Brothers in Arizona was gekomen, maar “blij was nu wat andere opties te hebben” in Los Cruz.
Paul Coss en zoon Jared liepen maandagavond een vrienden- en familie-evenement binnen en besloten terug te komen.
“We waren de auto eigenlijk aan het wassen, we zien een lijn en we zeggen ‘OK, wat is er aan de hand?’
Cos is een leraar op de openbare scholen van Los Cruises en hij zei dat leraren op Facebook elkaar aanmoedigen om nieuwe zaken te doen.
Om ervoor te zorgen dat er voor de klanten gezorgd werd, had de winkel een transportplan dat andere bedrijven, zoals het nabijgelegen Mr. Car Wash en Wendys, niet blokkeerde. De politie van Las Cruces en de handhaving van de wet hielpen het verkeer te stoppen.
LCPD-woordvoerder Dan Trujillo zei dat verkeersregelaars buiten dienst zijn en tegen het volledige salaris worden ingehuurd door het koffiebedrijf. Deze samenwerking is vergelijkbaar met de portefeuille met Walmart. Onder voormalig LCPD-leider Patrick Gallagher begon de afdeling ambtenaren toe te staan deze “extra tijd” van particuliere bedrijven te nemen.
Verder:Mesilla ‘Gold Front’: NM Vintage Market Partners met NMSU voor Student Made Gelato
In de ochtend zei Bianco dat hij verwacht dat de lijnen de hele dag zullen blijven groeien.
Niet alleen het lokale personeel verwelkomde klanten, maar het personeel van Dutch Brothers kwam Bianco helpen vanuit het hoofdkantoor in Grand Boss, Oregon, toen de nieuwe locatie van de grond kwam.
“Ik heb zeven jaar voor Dutch Brothers gewerkt om deze positie te bereiken, maar blijkbaar valt er nog veel te zeggen”, zei hij over het runnen van zo’n drukke ruimte voor Bianco.
De winkel sluit om 23.00 uur – veel later dan andere coffeeshops in de buurt. Hun tijd gaat dagelijks vooruit van 05.00 uur tot 23.00 uur.
Leah Romero is een populaire verslaggever voor Los Cruces Sun-News, bereikbaar via 575-418-3442. [email protected] Of rorromero_leah Op Twitter.
More Stories
Nederlandse Royals geconfronteerd met protest tijdens Caribbean Tour, zoals Kate en William
Het in Nederland gevestigde PowerField trekt € 500 miljoen naar zich toe om energiesystemen te ontwikkelen en te beheren voor een duurzame wereld
Nederlandse chipfirma ASM investeert US $ 100 mln in S. Korea voor uitbreiding van faciliteiten